Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 790 gości oraz 0 użytkowników.

Jeden procent!

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu
jest organizacją pożytku publicznego.

Koncert z cyku „ Z Życia do Życia”

Zapraszamy na kolejny koncert z cyku „ Z Życia do Życia” - TAK NIEWIDZIALNY ŻE JEST


W tym roku szczególną uwagę zwrócimy na twórczość dwóch poetów: św. Jana Pawła II i Jana Twardowskiego. Ojca Świętego nazywaliśmy Janem Pawłem Wielkim; ksiądz Twardowski sam siebie nazywał Janem od Biedronki …

Zespół „Krakowskie Przedmieście” dzięki unikalnej stylistyce koncertu pozwoli Nam „poczuć się w wierszach jak w domu” ( jak mawiał ks. Jan). Aktor Dariusz Kowalski i wokalistka Agata Bernadt, wspólnie z zespołem tworzą tak kameralnie i klarownie krainę wielkiej poezji by każdy wrażliwy odbiorca nie tylko zrozumiał przesłanie Poetów ale uczestniczył w koncercie z przekonaniem, że „to jest o mnie”. I na taką wyprawę w głąb siebie serdecznie zapraszamy.

 

Bilety w cenie 25 zlotych do nabycia u organizatorów 
tel. 662089788 lub 698658075

 

plakat

Noworoczny Koncert Charytatywny ZPiT ŚLĄSK

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu serdecznie zaprasza na Noworoczny Koncert Charytatywny Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK.

Odbędzie się on 8 stycznia 2018 o godzinie 19 w Operze i Filharmoni Podlaskiej w Białymstoku. Poniżej znajdziecie plakat oraz kilka dodatkowych informacji.

 

Wokalno-instrumentalny koncert kolęd i pastorałek wzbogaconych bożonarodzeniową, góralską gawędą. Autorem muzycznych opracowań kolęd i pastorałek jest Stanisław Hadyna. Poezja Kazimierza Szemiotha w pastorałkach oraz góralskie gawędy Hanny Nowobilskiej dodają niepowtarzalnego charakteru polskich Świąt. W programie wysłuchać można m.in.: „Bóg się rodzi”, „Cicha noc”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki”, „Przybieżeli do Betlejem”.

plakat Slask

Składanie wniosków stypendialnych

Zachęcamy do składania wniosków w ramach Programu Stypendialnego prowadzonego przez naszą Fundację. Serdecznie zapraszamy uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej. Jeżeli jesteś mieszkańcem Białegostoku, dobrze się uczysz a Twoja sytuacja materialna nie jest dobra - pobierz wniosek, wypełnij go i dostarcz do dnia 24.09.2017 do naszej siedziby - parafia pw. Św. Ojca Pio, ul. Mickiewicza 54A, Białystok.

Sympozjum "MAGIA Cała Prawda"

 Fundusz Białystok Ojcu Świętemu serdecznie zaprasza na sympozjum "MAGIA Cała Prawda" odbywające się podczas VI Międzynarodowych Targów Książki.

 

Jeśli chcecie się dowiedzieć czy obecnie popularna tematyka magii, okultyzmu to tylko zabawa, a może jest dla nas realnym zagrożeniem, dołaczcie do nas. Przedstawione będzie świadectwo osób, które miały kontakt z magią.

 

Wstęp wolny, wszelkie szczegóły na plakacie:

magia

Copyright © 2010-2018 Fundusz Białystok Ojcu Świętemu. Copyright © 2010-2018 Piotr Robert Konopelko.
Kopiowanie jakiegokolwiek fragmentu strony bez zgody Redakcji zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.