Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Jeden procent!

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu
jest organizacją pożytku publicznego.

Festyn Rodzinny Białystok Ojcu Świętemu

Zapraszamy na kolejny Festyn Rodzinny - Białystok Ojcu Świętemu.

 

Jak co roku w rocznicę wizyty Św. Jana Pawła II w Białymstoku zapraszamy na Krywlany by w rodzinnej, radosnej atmosferze spędzić czas z rodziną i bliskimi. Do dyspozycji najmłodszych największy w Białymstoku BEZPŁATNY PLAC ZABAW. Występy sceniczne - dzieci z białostockich szkół, Samorządowego Ogniska Baletowego, Studia Działań Kreatywnych "DanceOFFnia" Scholi Winnica. 

 

Te i wiele innych atrakcji czeka na Was na Krywlanach 3 czerwca 2018 od godziny 15.00

 

festyn krywlany

Koncert z cyku "Z Życia do Życia"

Zapraszamy na kolejny koncert z cyku „Z Życia do Życia” - TAK NIEWIDZIALNY ŻE JEST


W tym roku szczególną uwagę zwrócimy na twórczość dwóch poetów: św. Jana Pawła II i Jana Twardowskiego. Ojca Świętego nazywaliśmy Janem Pawłem Wielkim; ksiądz Twardowski sam siebie nazywał Janem od Biedronki …

Zespół „Krakowskie Przedmieście” dzięki unikalnej stylistyce koncertu pozwoli Nam „poczuć się w wierszach jak w domu” ( jak mawiał ks. Jan). Aktor Dariusz Kowalski i wokalistka Agata Bernadt, wspólnie z zespołem tworzą tak kameralnie i klarownie krainę wielkiej poezji by każdy wrażliwy odbiorca nie tylko zrozumiał przesłanie Poetów ale uczestniczył w koncercie z przekonaniem, że „to jest o mnie”. I na taką wyprawę w głąb siebie serdecznie zapraszamy.

 

Bilety w cenie 25 zlotych do nabycia u organizatorów 
tel. 662089788 lub 698658075

 

plakat

Noworoczny Koncert Charytatywny ZPiT ŚLĄSK

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu serdecznie zaprasza na Noworoczny Koncert Charytatywny Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK.

Odbędzie się on 8 stycznia 2018 o godzinie 19 w Operze i Filharmoni Podlaskiej w Białymstoku. Poniżej znajdziecie plakat oraz kilka dodatkowych informacji.

 

Wokalno-instrumentalny koncert kolęd i pastorałek wzbogaconych bożonarodzeniową, góralską gawędą. Autorem muzycznych opracowań kolęd i pastorałek jest Stanisław Hadyna. Poezja Kazimierza Szemiotha w pastorałkach oraz góralskie gawędy Hanny Nowobilskiej dodają niepowtarzalnego charakteru polskich Świąt. W programie wysłuchać można m.in.: „Bóg się rodzi”, „Cicha noc”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki”, „Przybieżeli do Betlejem”.

plakat Slask

Składanie wniosków stypendialnych

Zachęcamy do składania wniosków w ramach Programu Stypendialnego prowadzonego przez naszą Fundację. Serdecznie zapraszamy uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej. Jeżeli jesteś mieszkańcem Białegostoku, dobrze się uczysz a Twoja sytuacja materialna nie jest dobra - pobierz wniosek, wypełnij go i dostarcz do dnia 24.09.2017 do naszej siedziby - parafia pw. Św. Ojca Pio, ul. Mickiewicza 54A, Białystok.

Copyright © 2010-2018 Fundusz Białystok Ojcu Świętemu. Copyright © 2010-2018 Piotr Robert Konopelko.
Kopiowanie jakiegokolwiek fragmentu strony bez zgody Redakcji zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.