Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Jeden procent!

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu
jest organizacją pożytku publicznego.

Blue Cafe - Charytatywny Koncert Kolędowo-Noworoczny

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu jako organizator wydarzenia zaprasza na występ zespołu BLUE CAFE który odbędzie się 7 stycznia 2019 r. w Białymstoku na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej podczas Charytatywnego Koncertu Kolędowo-Noworocznego na rzecz Programu Stypendialnego wspierającego uzdolnioną młodzież.

Inicjatywa koncertu wspierającego stypendystów organizowana jest w Białymstoku od 8 lat. Na deskach sceny Opery dotychczas wystąpili m.in. Golec u Orkiestra, Zakopower, ZPiT Śląsk, Bracia Pospieszalscy, Pectus. Tym razem po raz pierwszy będzie to zespól BLUE CAFE.


Zespół BLUE CAFE zaprezentuje publiczności tradycyjne kolędy jak m.in.: ”Gdy śliczna panna”, ” Cicha noc” w oryginalnej aranżacji instrumentalnej, jak również autorski utwór pt.: "Święta w nas", który wprowadzi uczestników koncertu w magiczny klimat świat.

 

To okazja do wspólnego świętowania, rodzinnego kolędowania i zabawy przy największych hitach zespołu.


BLUE CAFE zaprezentuje w ramach koncertu swoje przeboje z przekroju 20 lat pracy artystycznej, w tym: ”You May Be In Love”, „Do nieba, do Piekła”, ”Buena” oraz te z najnowszej płyty ”DOUBLE SOUL”, wśród których z pewnością pojawią się utwory: ”Niebo”, ”Między nami” czy ”Reflection”. Ostatni album to twórczość przepełniona głębokimi emocjami, którym towarzyszy anielski głos wokalistki Dominiki Gawędy.

 

Zapowiada się zatem bardzo ciekawa muzyczna podróż w klimacie świąteczno-noworocznym.

Dochód z koncertu zasili konto Programu Stypendialnego,

prowadzonego przez Fundusz Białystok Ojcu Świętemu.

 

BILETY można nabyć w kasie OiFP, Białystok ul. Odeska 1, online: bilety24.pl.

Informacje i zamówienia grupowe tel. 698 658 075, 662 089 788


Cena biletów: 70, 80, 110, 140 / zł.

 

blue cafe

Festyn Rodzinny Białystok Ojcu Świętemu

Zapraszamy na kolejny Festyn Rodzinny - Białystok Ojcu Świętemu.

 

Jak co roku w rocznicę wizyty Św. Jana Pawła II w Białymstoku zapraszamy na Krywlany by w rodzinnej, radosnej atmosferze spędzić czas z rodziną i bliskimi. Do dyspozycji najmłodszych największy w Białymstoku BEZPŁATNY PLAC ZABAW. Występy sceniczne - dzieci z białostockich szkół, Samorządowego Ogniska Baletowego, Studia Działań Kreatywnych "DanceOFFnia" Scholi Winnica. 

 

Te i wiele innych atrakcji czeka na Was na Krywlanach 3 czerwca 2018 od godziny 15.00

 

festyn krywlany

Koncert z cyku "Z Życia do Życia"

Zapraszamy na kolejny koncert z cyku „Z Życia do Życia” - TAK NIEWIDZIALNY ŻE JEST


W tym roku szczególną uwagę zwrócimy na twórczość dwóch poetów: św. Jana Pawła II i Jana Twardowskiego. Ojca Świętego nazywaliśmy Janem Pawłem Wielkim; ksiądz Twardowski sam siebie nazywał Janem od Biedronki …

Zespół „Krakowskie Przedmieście” dzięki unikalnej stylistyce koncertu pozwoli Nam „poczuć się w wierszach jak w domu” ( jak mawiał ks. Jan). Aktor Dariusz Kowalski i wokalistka Agata Bernadt, wspólnie z zespołem tworzą tak kameralnie i klarownie krainę wielkiej poezji by każdy wrażliwy odbiorca nie tylko zrozumiał przesłanie Poetów ale uczestniczył w koncercie z przekonaniem, że „to jest o mnie”. I na taką wyprawę w głąb siebie serdecznie zapraszamy.

 

Bilety w cenie 25 zlotych do nabycia u organizatorów 
tel. 662089788 lub 698658075

 

plakat

Noworoczny Koncert Charytatywny ZPiT ŚLĄSK

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu serdecznie zaprasza na Noworoczny Koncert Charytatywny Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK.

Odbędzie się on 8 stycznia 2018 o godzinie 19 w Operze i Filharmoni Podlaskiej w Białymstoku. Poniżej znajdziecie plakat oraz kilka dodatkowych informacji.

 

Wokalno-instrumentalny koncert kolęd i pastorałek wzbogaconych bożonarodzeniową, góralską gawędą. Autorem muzycznych opracowań kolęd i pastorałek jest Stanisław Hadyna. Poezja Kazimierza Szemiotha w pastorałkach oraz góralskie gawędy Hanny Nowobilskiej dodają niepowtarzalnego charakteru polskich Świąt. W programie wysłuchać można m.in.: „Bóg się rodzi”, „Cicha noc”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki”, „Przybieżeli do Betlejem”.

plakat Slask

Copyright © 2010-2019 Fundusz Białystok Ojcu Świętemu. Copyright © 2010-2019 Piotr Robert Konopelko.
Kopiowanie jakiegokolwiek fragmentu strony bez zgody Redakcji zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.