Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

Jeden procent!

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu
jest organizacją pożytku publicznego.

 

 

Nasz KRS: 0000242850

Piotr Rubik - Charytatywny Koncert Kolędowo-Noworoczny

Serdecznie zapraszamy Was na DWA koncerty Piotra Rubika!
>> 13.01.2020, godz. 17:00 - pierwszy koncert
>> 13.01.2020, godz. 20:00 - drugi koncert

 

Piotr Rubik wystąpi 13 stycznia 2020 r. w Białymstoku na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej podczas Charytatywnego Koncertu na rzecz Programu Stypendialnego wspierającego uzdolnioną młodzież.

 

Na scenie wystąpi Piotr Rubik jako pianista, 4-osobowy zespół muzyczny oraz grono wybitnych solistów, m.in. Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Michał Gasz, Marcin Januszkiewicz. Podczas koncertów będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki oraz utwory z autorskiego repertuaru p.t. ”Moja Historia”.

 

Bilety dostępne na:
➡️ https://www.bilety24.pl/koncert/piotr-rubik-moja-historia-charytatywny-koncert-koledowo-noworoczny-na-rzecz-programu-stypendialnego-funduszu-bialystok-ojcu-swietemu-5176
➡️ https://sklep.ebilet.pl/52072870691471369 - godzina 17.00
➡️ https://sklep.ebilet.pl/52072870691471370 - godzina 20.00

 

oraz stacjonarnie:
➡️ kasa OiFP ul. Odeska 1
➡️ zamówienia grupowe tel. 698 658 075, 662 089 788.

 

Regulamin: Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem danej bileterii oraz Organizatora. Regulamin Organizatora dostępny na stronie: www.mua.com.pl

 

Zapraszają:
Fundusz Białystok Ojcu Świętemu
Agencja Muzyczna Union

Rubik plakat A3 Bialystok

Blue Cafe - Charytatywny Koncert Kolędowo-Noworoczny

Fundusz Białystok Ojcu Świętemu jako organizator wydarzenia zaprasza na występ zespołu BLUE CAFE który odbędzie się 7 stycznia 2019 r. w Białymstoku na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej podczas Charytatywnego Koncertu Kolędowo-Noworocznego na rzecz Programu Stypendialnego wspierającego uzdolnioną młodzież.

Inicjatywa koncertu wspierającego stypendystów organizowana jest w Białymstoku od 8 lat. Na deskach sceny Opery dotychczas wystąpili m.in. Golec u Orkiestra, Zakopower, ZPiT Śląsk, Bracia Pospieszalscy, Pectus. Tym razem po raz pierwszy będzie to zespól BLUE CAFE.


Zespół BLUE CAFE zaprezentuje publiczności tradycyjne kolędy jak m.in.: ”Gdy śliczna panna”, ” Cicha noc” w oryginalnej aranżacji instrumentalnej, jak również autorski utwór pt.: "Święta w nas", który wprowadzi uczestników koncertu w magiczny klimat świat.

 

To okazja do wspólnego świętowania, rodzinnego kolędowania i zabawy przy największych hitach zespołu.


BLUE CAFE zaprezentuje w ramach koncertu swoje przeboje z przekroju 20 lat pracy artystycznej, w tym: ”You May Be In Love”, „Do nieba, do Piekła”, ”Buena” oraz te z najnowszej płyty ”DOUBLE SOUL”, wśród których z pewnością pojawią się utwory: ”Niebo”, ”Między nami” czy ”Reflection”. Ostatni album to twórczość przepełniona głębokimi emocjami, którym towarzyszy anielski głos wokalistki Dominiki Gawędy.

 

Zapowiada się zatem bardzo ciekawa muzyczna podróż w klimacie świąteczno-noworocznym.

Dochód z koncertu zasili konto Programu Stypendialnego,

prowadzonego przez Fundusz Białystok Ojcu Świętemu.

 

BILETY można nabyć w kasie OiFP, Białystok ul. Odeska 1, online: bilety24.pl.

Informacje i zamówienia grupowe tel. 698 658 075, 662 089 788


Cena biletów: 70, 80, 110, 140 / zł.

 

blue cafe

Festyn Rodzinny Białystok Ojcu Świętemu

Zapraszamy na kolejny Festyn Rodzinny - Białystok Ojcu Świętemu.

 

Jak co roku w rocznicę wizyty Św. Jana Pawła II w Białymstoku zapraszamy na Krywlany by w rodzinnej, radosnej atmosferze spędzić czas z rodziną i bliskimi. Do dyspozycji najmłodszych największy w Białymstoku BEZPŁATNY PLAC ZABAW. Występy sceniczne - dzieci z białostockich szkół, Samorządowego Ogniska Baletowego, Studia Działań Kreatywnych "DanceOFFnia" Scholi Winnica. 

 

Te i wiele innych atrakcji czeka na Was na Krywlanach 3 czerwca 2018 od godziny 15.00

 

festyn krywlany

Koncert z cyku "Z Życia do Życia"

Zapraszamy na kolejny koncert z cyku „Z Życia do Życia” - TAK NIEWIDZIALNY ŻE JEST


W tym roku szczególną uwagę zwrócimy na twórczość dwóch poetów: św. Jana Pawła II i Jana Twardowskiego. Ojca Świętego nazywaliśmy Janem Pawłem Wielkim; ksiądz Twardowski sam siebie nazywał Janem od Biedronki …

Zespół „Krakowskie Przedmieście” dzięki unikalnej stylistyce koncertu pozwoli Nam „poczuć się w wierszach jak w domu” ( jak mawiał ks. Jan). Aktor Dariusz Kowalski i wokalistka Agata Bernadt, wspólnie z zespołem tworzą tak kameralnie i klarownie krainę wielkiej poezji by każdy wrażliwy odbiorca nie tylko zrozumiał przesłanie Poetów ale uczestniczył w koncercie z przekonaniem, że „to jest o mnie”. I na taką wyprawę w głąb siebie serdecznie zapraszamy.

 

Bilety w cenie 25 zlotych do nabycia u organizatorów 
tel. 662089788 lub 698658075

 

plakat

Copyright © 2010-2024 Fundusz Białystok Ojcu Świętemu. Copyright © 2010-2024 Piotr Robert Konopelko.
Kopiowanie jakiegokolwiek fragmentu strony bez zgody Redakcji zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.